EVİNOKS CO-HO CONTRACT HOTEL EXPO BURSA FUARINA KATILIYOR !

EVİNOKS CO-HO CONTRACT HOTEL EXPO BURSA FUARINA KATILIYOR !

Evinoks, TÜYAP ile BTSO ortaklığıyla 11-14 Kasım 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek CONTRACT HOTEL EXPO BURSA fuarına katılıyor. Fuar, Türkiye’de bir ilk olarak, uluslararası platformda etkili iş bağlantıları kurulmasına öncülük ediyor.Hizmet sektöründe faaliyet gösteren gelişime açık, yenilikleri takip etmeye önem veren ve kullanmakta olduğu ekipmanları yenilemek isteyen, sektöre yeni giriş yapmak isteyen şirketler ile Evinoks gibi nitelikli, tecrübeli ve güçlü tedarikçiler Contract Hotel Expo Bursa’da bir araya geliyor.

İtalya Milano Host fuarından dönen Evinoks, akabinde Bursa TÜYAP’ da gerçekleşecek olan CO-HO Contract Hotel Expo Fuarına katılıyor. Geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi bu yıl da yoğun bir fuar takvimi yaşayan Evinoks, sektörün en büyüğü olmanın gerekliliklerini yerine getirmekte. Özel projelerden büfelere, servis ekipmanlarından banket gruplarına kadar geniş ürün gamı bulunan Evinoks, tüm bu alanlardaki profesyonelliğini İtalya’nın ardından Bursa’da da gösteriyor. İlk defa böyle bir organizasyonun yapılması nedeniyle yeni tanışmalar ve yeni teknolojilerin bir araya geleceğini göz önünde bulunduran Evinoks, İtalya fuarından sonra CO-HO fuarına da hazır durumda.

 

Bu yazıyı paylaş

Comments (0)

 • Coen Jacobs

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae, gravida pellentesque urna varius vitae. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae. Sed dui lorem, adipiscing in adipiscing et, interdum nec metus. Mauris ultricies, justo eu convallis placerat, felis enim ornare nisi, vitae mattis nulla ante id dui.

  00:12 içinde 27 Haziran 2016
  • Dan

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae, gravida pellentesque urna varius vitae.

   00:13 içinde 27 Haziran 2016
 • James Koster

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae, gravida pellentesque urna varius vitae.

  12:36 içinde 28 Haziran 2016