EVİNOKS SIRHA 2015 ISTANBULDA !

EVİNOKS SIRHA 2015 ISTANBULDA !

Sektörünün lider firması Evinoks, İtalya’da düzenlenen HOST fuarından sonra Bursa’da gerçekleşecek olan Contract Hotel Expo, ardından da SIRHA ISTANBUL 2015 Fuarına katılacak Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden Evinoks ekibi, yoğun fuar takvimi ile birlikte inovatif anlamda hızla ilerliyor. Şık ve günümüzü yansıtan modern çizgileri ile üretimine devam eden Evinoks, gerek fuar katılımları gerekse yatırımları ile rakiplerinden ayrılıyor. Katılmış olduğu yurtdışı-yurtiçi fuarlarda Dünyada ilk kez Evinoks’un üretimi olan I-Buffet projesi de dikkatle inceleniyor. Otel ve restaurantlara şık ve profesyonel çözümler sunan Evinoks, fuarlardan elde ettiği yeni müşteri portföyü ve yeni ürünlerin takibi ile ürün gamını daha da geliştirmektedir.

  Otel, restaurant ve yiyecek içecek sektörünün buluşacağı SIRHA Fuarına katılımın öneminden bahseden Evinoks Yön. Kur. Bşk. N. Coşkun İRFAN, ‘Sekrörel fuarlara katılımlara Evinoks olarak çok önem veriyoruz. Sektör hakkındaki yenilik ve gelişmelerin nabzının tutulabileceği, mail ortamından uzak, yüz yüze görüşmelerin yapılabildiği, ürünlerinizi bire bir tanıtabildiğiniz bu atmosferlerde iletişim çok daha kuvvetli oluyor. İletişimin bir sonraki adımı iş, iş demek de kalkınma demektir. Yurtdışı fuar katılımlarımızda hep Ülkemizi temsil ettiğimizi düşünüp, bu sorumluluk çerçevesinde hareket ediyoruz. SIRHA gibi yurtiçinde gerçekleşen büyük organizasyonlarda da dışarıdan gelen şirketlere güzel bir ev sahipliği yaşatma, yanı sıra ürünlerimizi bire bir tanıtma ve bizler de pazara yeni sürülen ürünleri inceleme çabasındayız. Bu bağlamda tüm katılımcıları ile birlikte SIRHA fuarının hem Evinoks, hem diğer firmalar adına olumlu geçeceğini düşünmekteyim’ dedi.

 

Bu yazıyı paylaş

Comments (0)

 • Joe Doe

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae, gravida pellentesque urna varius vitae. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae. Sed dui lorem, adipiscing in adipiscing et, interdum nec metus. Mauris ultricies, justo eu convallis placerat, felis enim ornare nisi, vitae mattis nulla ante id dui.

  13:03 içinde 28 Haziran 2016
  • Joe Doe

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae, gravida pellentesque urna varius vitae.

   13:04 içinde 28 Haziran 2016
 • Joe Doe

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae, gravida pellentesque urna varius vitae.

  13:04 içinde 28 Haziran 2016