EVİNOKS’DAN AKDENİZ ve EGE BÖLGESİNE ZİYARET

EVİNOKS’DAN AKDENİZ ve EGE BÖLGESİNE ZİYARET

EVİNOKS’DAN AKDENİZ ve EGE BÖLGESİNE ZİYARET

Sektörünün öncü, sonuç odaklı ve en geniş ürün gamına sahip olan kuruluşu Evinoks, müşterileri ilişkilerine de son derece önem vermekte. Yeni, yeşili koruyan fabrikasında yeni makine yatırımları ile ivmesini arttıran Evinoks, üretimde de kendisi ile yarışmakta. Amerika’dan Mısır’a, Maldivlerden Avrupa ülkelerine kadar birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren şirket, yurtiçinde bulunan müşteri ağında da maksimum memnuniyeti hedeflemekte. Bu bağlamda Evinoks kurumsal iletişim sorumlusu Ozan Birim, Akdeniz ve Ege Bölgesine satışı ve montajı tamamlanmış ürünleri yerinde incelemek, müşterilerden öneri/şikayetleri almak üzere bir ziyaret gerçekleştirdi.

  Antalya’dan başlayan ziyaretler Muğla da son buldu. Bu kapsamda Rixos Premium Belek, Rixos Premium Tekirova, Rixos Premium Göcek, Concorde de Luxe Resort Resort, Litore Resort Hotel & Spa, Arycanda de Luxe Resort, Port Nature Luxury Resort & Spa, Side Star Elegance Hotel, Water Side Resort & Spa, Belek Beach Resort Hotel olmak üzere toplamda 10 tesis ziyaret edildi. Tesislerdeki Evinoks ürünleri aktif olarak çalışırken hem fotoğraflandı hem incelendi. Ürünler hakkındaki eleştiriler, memnuniyetler ve öneriler dikkatle dinlendi.

  Müşteri memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedeflediklerini belirten Evinoks Yön. Kur. Bşk. N. Coşkun İRFAN, ‘Müşteri ve pazarın nabzını tutmaya yönelik gerçekleştirilen bu tip ziyaretlerin firma için çok önemli olduğunu, ar-ge ve ür-ge çalışmalarına ışık tuttuğunu, bu tarz ziyaretleri farklı bölgeler için de gerçekleştireceklerini’ kaydetti. ‘Ürünlerin yerinde incelenmesi, eksik veya yetersiz noktalarının bulunması adına önemli bir iştir. Isıtma-soğutma değerleri, ışıklandırmalar, verimlilik-tasarruf ilişkisi, mekanla uyum gibi birçok farklı noktanın aynı anda incelenmesi gerektiğini belirten İrfan, satış sonrası hizmetlerde çıtayı yükselteceklerini vurguladı.

 Dev otel zincirlerinin tercihi olan Evinoks, satış sonrası hizmetlerde de müşterilerine güven vermeye devam ediyor.

Bu yazıyı paylaş