LEGAL INFORMATION

Bu web sitesinin sahibi Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş. olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş. aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

– İşbu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş.’ne ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş. bu web sitesini, müşterilerine ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiler sunabilmek, üretim teknikleri ile ilgili açıklamalar yapmak, kurumsal yapısı hakkında fikir vermek ve müşterileri ile iletişim kurabilmek amacıyla yayınlamaktadır.

– Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş. web sitesinde mevcut olan bilgi, belge, çizim, resim, fotoğraf ve yazım tekniğinin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş.’nin web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili ürün ya da hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir.

– Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş., işbu sitede yer alan her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgi, belge, çizim, resim, fotoğraf ve yazım tekniğini önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

– İşbu sitedeki bilgi, belge, çizim, resim, fotoğraf ve yazım tekniği Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş.’ne aittir. Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş.’nin izni olmadıkça bireysel kullanım dışında sitenin görüntülenmesi, içeriğin kaynak gösterilmeksizin alıntı yapılması ve saklanması yasaktır. İşbu web sitesindeki bilgi, belge ve görsellerin izinsiz kullanımı, dağıtılması ve saklanması telif haklarının ihlaline girmektedir.

– Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş.’ne site üzerinden gönderilen e-mail, iş başvurusu, CV ve mesajlar, Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş. kullanımına geçmiştir ve kullanımı serbesttir. Bu dokümanların kullanım, kopyalama, dağıtım ve diğer amaçlar ile kullanımını saklı tutar.

– İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde Bursa Mahkemeleri münhasıran yetkilidir.