History

History

1982 yılında Mak.Yük.Müh.Nuri Coşkun İrfan tarafından kurulan EVİNOKS, Bursa ‘da 16.000 m2 kapalı, 5.000 m2 açık alana sahip, çevreci ve yenilikçi tesisinde faaliyet göstermektedir. Tek çatı altında üretilen, 4000 ‘nin üzerinde ürün ile çeşitlilik bakımından dünyada sektöründeki tek firmadır.

Otel, restoran servis ekipmanları ve banket grupları üretimi gerçekleştiren EVİNOKS, 45 ‘i aşkın ülkeye ihracat yapmakta, proje hizmeti vermektedir. Ürün gamında; büfeler, restoran self servis üniteleri, pastane servis arabaları, banket, konferans masa ve sandalye ekipmanları ile sektöründe lider firmadır.

EVİNOKS ’u sektöründe farklı kılan; genç ve dinamik kadrosu ile çevreci, yüksek verimli ve enerji tasarruflu, modüler, kolay kullanım ve bakım olanaklarına sahip ürünleridir. Uluslararası patentle korunmuş tasarımlar, buluşlarla desteklenen üretim anlayışı sonucunda, A’Design ve TÜSİD tasarım ödüllerini kazanmıştır. Ayrıca Dünya Gazetesinin düzenlediği 2014 yılı ‘ İhracatı Teşvik Ödülleri – İhracatın Yıldızları ‘ yarışmasında da ‘ Akıllı Büfe Yönetim Sistemleri ‘, diğer adıyla ‘I-Buffet ‘ ürünü ile Kreatif Ürün Ödülü dalında ikincilik ödülü kazanmıştır.

Konusunda uzman mühendis kadrosu ile, ARGE çalışmalarına büyük önem vermektedir. 34 yıllık üretim deneyimi ile maksimum faydayı ve konforu standartlaştırarak ürünlerinde fark yaratan EVİNOKS, rekabetçi fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini amaç edinerek, yerli ve yabancı önde gelen otel grupları tarafından tercih edilmektedir.