Corporate

Evinoks Servis Ekipmanları San. Tic. A.Ş.

Müşterilere yönelik özel üretim ve yenilikçi yaklaşım ile seri üretimde estetik ve yenilikleri takip ederek, Evinoks Otel ve Restoran Servis Ekipmanları adı altında faliyet göstermektedir. Ürünler arasında ahşap/çelik servis arabaları, banket sandalye/masa ve podyumları, sıcak/soğuk büfe teşhir üniteleri, otel mobilyaları ve hijyen ekipmanları, mevcuttur. Ürünleri ile dünyanın önde gelen
şirketlerinden biridir. Kullanımında, tasarrufa yardımcı orijinal ürün tasarımları ve yeni buluşlar bulunmaktadır.Türkiye\’nin en tanınmış şirketleri arasında Evinoks yerini almış ve dünya çapında diğer şirketlerin hayranlığını kazanmıştır.

Evinoks, birçok ünlü turistik tesisleri ve dünyanın otel grupları tarafından tercih edilen, çok fonksiyonlu, verimli, uzun ömürlü, farklı, estetik, kaliteli ve müşteri odaklı yenilikçi yaşam tarzı ön planda tutan yaklaşımıyla rakiplerinden ayrılıyor.

Evinoks; doğaya, insana değer vererek, işçiler ile şirket arasındaki bağı kuvvetlendirmiştir. Böylece otomasyon tabanlı standardizasyonu koruyarak, onun çevre dostu mekanizasyon ile rakipleri arasında kendisi için özel bir yer edinmiştir. Evinoks, her zaman güçlü, deneyimli genel yönetim, yetkin mühendislik, mimarlık, tasarım, üretim elemanları ve rekabetçi fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.